Iulia Albu șterge pe jos cu George Buhnici: Ești mândru că faci dragoste cu o ‘minoră’. Ești un alt COLO

Criticul de modă Iulia Albu îl desființează pe Gheorge Buhnici. După ce prezentatorul TV și-a pus toată țara în cap pentru că a criticat femeile cu vergeturi sau celulită, Iulia Albu postează un text extrem de critic, în care îl aseamănă cu influencerul Colo, care la rândul său vorbea de relații amoroase cu minore.

“In legătura cu sinuciderea mediatica a domnului George Buhnici, despre care vuiește tot Internetul. Nu am si nu am avut niciodata nicio plăcere sa distrug imaginea nimanui. Nu cred ca este normal sa zdrobești un om atunci când este jos, indiferent cine este, DAR DA, societatea va face asta atunci când cineva trece peste limita.

Domnule Buhnici, sunteți un om MIC. Soția dumneavoastră nu arată ca o minora ci ca o FEMEIE, așa cum si alte femei arată ca FEMEI. Ma îngrijorează sincer faptul ca declarați ca “șansa ” dumneavoastră “in viața a fost ca sotia” dumneavoastră “arată ca o minora”. Oare ce doriți sa spuneti? Aveți ceva de mărturisit?

Înțeleg ca veți fi mai selectiv de acum înainte cu aparițiile dumneavoastră “pe sticla”.

CITESTE INTEGRAL PE STIRIPESURSE

Loading

Comentarii Facebook
Verified by MonsterInsights