Anamaria Prodan, primele declaraţii după ce ar fi fost bătută de Reghe. Un adevărat scandal a fost iscat vineri seara, la Snagov, între impresară şi soţul ei, unde sunt acuze de violenţă verbală şi fizică, cei doi sfârşind la secţia de poliţie.
Anamaria Prodan, primele declaraţii după ce ar fi fost bătută de Reghe. Cei doi au ajuns la secția de Poliție din Snagov, unde antrenorul a susținut că ar fi fost lovit de către Anamaria, în timp ce impresara ar fi spus că ea ar fi fost agresată.
Anamaria Prodan, primele declaraţii după ce ar fi fost bătută de Reghe
„Nu s-a întâmplat nimic, s-a întâmplat ce se întâmplă de fiecare dată. În ţara asta, dacă eşti persoană publică, eşti apărată, legea nu-şi face treaba cum trebuie. Dacă se făcea ceva când am făcut prima plângere, că ne temem pentru viaţa noastră, nu mai ajungeam să vină Laurenţiu Reghecampf, duhnind a alcool, abia se ţine pe picioare. Poliţia nu vrea să ia probe de sânge, se uită zâmbind, pentru că noi suntem celebrităţi. Nu se poate să stăm să ne omoare în casă şi să vină poliţia şi să îşi dea seama că au greşit că nu au luat prima dată măsuri.
![]()
